Lisa e-poele kassa, mis aitab müüki tõsta kuni 35% või enam, 15-30 minutiga

Checkout MAX on müükitõstev kassa plugin WooCommerce e-poodidele ja see muudab tavalise kohmaka kassa kõrgtasemel müügimasinaks tõestatud viisidel.

Üle 70% e-poe külastajatest, kes lisavad toote ostukorvi hülgavad selle (tõestus). Eestis on üle 90% WooCommerce e-poodidel kasutusel kohmakas, vaikimisi kassa mis töötab müügi vastu (uuring). See on Sinu võimalus pakkuda paremat ostukogemust ja sellest kasu lõigata.

🇺🇸 Vaata veel videoid

Ära lase WooCommerce vaikimisi kassal, ehk checkout'il enda müüke põhja lasta

Keskmine ostukorvi hülgamise määr maailmas on 70%, Eesti ei erine

Meeletu summa, täpsemalt 18 miljardit, jääb iga aasta kaupmeestel teenimata, sest ca. 70% ostlejatest hülgavad enda ostukorvid. Kui Sinu e-poe kassa on alla keskmise, siis eelda, et ka Sinu müük on alla keskmise. Kaotad iga päev raha ja kliente! Ei usu? 👇

Viia enda kassa uuele tasemele 15-30 minutiga

Checkout MAX kassa plugin töötab pea kõikide WooCommerce e-poodidega ning kassa lisamine on super lihtne. Lae plugin alla, lisa poodi, seadista ning müük alaku! Kui Sinu e-pood arendati jälgides WooCommerce parimaid praktikaid, siis võid olla kindel, et kassa töötab kenasti.

Checkout Max kasutab parimaid praktikaid müügis, disainis ning kasutajakogemuses

Veenvalt kena ja äriliselt tulus tänu uuringutele

Checkout Max kassa disainide aluseks on üle 100 000 tunni uurimustöid kasutajakogemuses, mis on võetud kokku üle 131 ostukorvi ja checkout'i parima praktika näol. Instituudid nagu Baymard, Google, Norman Nielsen, CXL ja paljud teised on uurinud mis paneb inimesi ostma ning mis neid mõjutab.

Töötab sujuvalt nii mobiilis kui arvutis, suurema müügi nimel

🇪🇪 Lae Checkout Max alla

Multi-step ehk mitmesammuline protsess toob rohkem tulemusi

🇪🇪 Vaata demo kassat

Montonio, Maksekeskus, Esto, tarnepakkujad - olemas

Võrdlus ja täielik ülevaade sisust

Vaata ja võrdle WooCommerce’i kassat Checkout MAX’iga

Aga mis saab kui müün mitmes keeles ja mitmes riigis?

Miks valida Checkout MAX Pro?

Vali tasuta versioon või Pro versioon, Sinu valik! Mõlemad on paremad kui vaikimisi kassa.

Lae alla

Lisa poodi

Seadista, lisa enda logo ja värvid

Müük alaku!

Checkout MAX tasuta kassa WooCommerce e-poele

Saad kõrgtasemel e-poe kassa, mis on ülimalt mugav ja kasutajasõbralik nii mobiilis kui arvutis, näeb ilus välja, on kiire ja töökindel ning aitab rohkem külalisi klientideks pöörata.

Tasuta, nüüd ja alati

Ainuke võimas kassa Eesti turul ja tasuta!

Vaata täieliku ülevaadet sisust ja võrdle võimalusi

Vaata demopoe kassat

Vaata kuidas Checkout MAX töötab nii mobiilis kui arvutis!

Checkout MAX Pro võimas kassa WooCommerce e-poele

Saad tipptasemel e-poe kassa, mis on ülimalt mugav ja kasutajasõbralik nii mobiilis kui arvutis, näeb ilus välja, on kiire ja töökindel ning aitab rohkem külalisi klientideks pöörata.

Aastane litsents 59€+km

Soodsam kui iga päev kohvi juua tanklas

Vaata täieliku ülevaadet sisust ja võrdle võimalusi

Vaata demopoe kassat

Vaata kuidas Checkout MAX PRO töötab nii mobiilis kui arvutis!

Checkout MAX plugin on disainitud ja arendatud Wunderfront’i tiimi poolt ning teeme head koostööd nii Eesti E-kaubanduse Liiduga, kui ka Õpi Koos Google’i programmiga ning mitmete teistega!

Theme ühilduvuse kaitse ja programm aitab!

Kui mingil põhjusel Checkout MAX ja sinu e-poe theme ei taha koostööd teha - siis Wunderfront'i ühilduvuse programm aitab Sind. Kui Sinu e-pood kasutab mõnda laialt levinud theme'i siis anna lihtsalt märku endast ning teeme parima, et kiirelt "patch" ehk ühilduvus korda saada, või vähemalt soovitada lahendust. Kirjuta support@wunderfront.com ja asume üle vaatama!

Kui Sinu e-poes on custom theme, või keerulisem pluginate kombinatsioon (mis kirjutab WooCommerce loogikat üle), siis saame lisatöö raames ka selle ilmselt mõne tunniga korda. See on endiselt mega soodne ja jõukohane võrreldes checkout'i nullist arendusega.

Miks võib ühilduvusega muresid tekkida? Kõik theme'id ja arendajad ei jälgi WooCommerce'i parimaid praktiaid tihtipeale täies mahus ja võib tekkida olukordi, kus mõni pisiasi on vaja käsitsi kohandada. Üldiselt on ühilduvusega seotud murekohad lihtsasti ja kiiresti lahendatavad.

Oleme nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud läbi aegade

Loe tagasisidet   →

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö Wunderfrontiga oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on kindlasti omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen korduvalt Lauriga erinevate projektide raames koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Koostöö oli väga lihtne! Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Vajad abi kassa lisamisel? Soovid midagi küsida?

Täname! Saime Sinu saadetud info kenasti kätte ja võtame peagi ühendust! Seniks ainult parimat.
Uups. Midagi vajab tähelepanu, ole hea vaata sisestatud andmed üle.