Telli tasuta e-plaan hinnatud ekspertidelt ja kasvata e-pood uuele tasemele 🚀

Sinu e-plaani koostab hinnatud disainer ja e-kaubanduse ekspert, Õpi Koos Google'i koolitaja, E-kaubanduse Liidu ametlik partner, Wunderfronti asutaja, Lauri Post ning kaasasutaja, e-kaubanduse ekspert Franz Krusenberg.

Wunderfronti usaldavad nii suured kui vähem suuremad. Meilt e-plaani tasuta tellides saad väärt nõuandeid ja meie kogemuse üle 20-st riigist viimase 10 aasta jooksul. Saad võimsa ja nutika plaani, võidad tugevalt ajas ja rahas samuti!

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Plaani saad 2-3 päeva jooksul⚡

✅ Kirjelda enda ideid

✅ Saad ekspert plaani (PDF)

✅ Edasine on Sinu otsus

Mida oodata? Saad soovitused, kuidas muuta enda e-pood kasutajasõbralikuks, ilusaks, kiireks ning äriliselt hästi toimivaks, tõendatud viisidel. Kasutades nutikaid lahendusi ning vältides iga pisidetaili nullist arendust!

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

📝️ Telli tasuta e-plaan ja kasvata enda äri veelgi nutikamalt

Täname! Saime Sinu saadetud info kenasti kätte ja võtame peagi ühendust! Seniks ainult parimat.
Uups. Midagi vajab tähelepanu, ole hea vaata sisestatud andmed üle.

Wunderfront teeb Sulle tasuta kiire plaani, et saaksid enda äri veelgi kõrgemale ja kaugemale viia. Plaan ja nõuanded on tasuta, tee sellega mida heaks arvad. Anna meile endast märku!

Oleme nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud läbi aegade

Loe tagasisidet   →

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö Wunderfrontiga oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on kindlasti omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen korduvalt Lauriga erinevate projektide raames koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Koostöö oli väga lihtne! Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant