E-poe arendus ilma koodimata

E-poe arendus Wunderfrontiga on täiesti vabatahtlik. Telli ainult xoDisain - ja kui soovid ka arendust - siis 60% projektist on juba valmis tänu Wunderfronti loodud no-code tootele. Saad e-poe 3-5x kiiremalt ja kindla eelarvega.

Tule demole

Kuidas on no-code kasulikum?

Kindlus. Kiirus. Lihtsus.

Saad meilt kindluse, kiiruse ja tulemused - see on meie müügiartikkel. Kuna kasutame maailmas end tõestanud meetodeid ja no-code tarkvara, on edukuse tõenäosus suur.

Sinupoolne panus on enamjaolt minimaalne, kui usaldad meie tõestatud protsessi. Suuremad e-poe äritulemused on vaid paari videokõne ja rohelise tule kaugusel.

Üle 8 miljoni no-code'ib juba

Wunderfronti loodud e-poe no-code toode ehk kit jookseb maailma ühel juhtival tarkvara kombinatsioonil, WooCommerce ja Elementor. Neid kasutab juba üle 8 miljoni inimese.

No-code e-poe arenduse protsess

No-code arendus

Testimine ja QA

Tööde üleandmine

Valikulised lisad*

60% on valmis

Kuna 60% e-poest on juba valmis ja meie disainisüsteem ning no-code kit on head sõbrad - siis peame vaid sinu unikaalse disaini toote najal ellu viima - ei mingit nullist arendust ega jalgratta leiutamist. Ilma koodimata!

Tule demole

Kiirem ja lihtsam

Võrreldes tavapärase arendusega läheb uue e-poe no-code arendus 3-5x kiiremalt ning saad hiljem enamus asju ka ise muuta, kõik toimub visuaalses editoris ning on kordades lihtsam. Asju on lihtne muuta ja juurde lisada.

Tule demole

Koodivaba e-poe arendus ja AI on siin, et jääda. Astu samm tulevikku ja ära jää rongist maha. Lisaks sellele saad anda endale ärile uue hoo ja vabastad hunniku eelarvet turunduse ja müügi jaoks.

Wunderfronti no-code kit töötab WooCommerce'i ja Elementori peal, aga soovi korral saad tellida meilt ka ainult xoDisaini ja arendada e-poe enda soovitud partneriga Sinu valitud platvormil.

Oleme läbi aegade nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud

Loe tagasisidet

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen Lauriga erinevates projektides koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant

No-code, no problem ja unusta lõhkine eelarve

Tänu defineeritud workflow'le ja enda tootele saame ka eelarve paigas hoida - ning see meeldib klientidele väga.

Tule demole

Õpi koos Google'iga programm on usaldanud Wunderfronti juba 7 korral tuhandeid ettevõtjaid ja huvilisi koolitama Eestis.

Wunderfront teeb hoolega koostööd Eesti E-kaubanduse Liiduga, kes ühtlasi kasutab Wunderfronti tooteid ja teadmiseid enda tegemistes.

Valitud no-code näidisprojektid

P.S. Ka Wunderfronti enda leht on ehitatud no-code meetodil

Eesti E-kaubanduse Liit (Profit+)

E-poe loomine Profit+ tootel

Stillabunt (peagi avamas)

E-poe redesign, No-code kit

Not Serious Brand (peagi avamas)

Audit, E-poe redesign, No-code kit

Mediagear (peagi avamas)

Audit, E-poe redesign, No-code kit

Varasemad esiletõstetud väiksemad piloot- ja näidisprojektid

Tule demole ja avasta videokõnes kuidas mitu taset kõrgemale saada

P.S. Pakume Sulle demoks ja videokõneks aegasid eraldi kirjas, peale Sinu soovide ülevaatamist.

Täname! Saime Sinu saadetud info kenasti kätte ja võtame peagi ühendust! Seniks ainult parimat.
Uups. Midagi vajab tähelepanu, ole hea vaata sisestatud andmed üle.

Küsimused ja vastused

Mida tähendab no-code e-poe arendus ja miks see parem on?

Kui palju võtab no-code arendus aega ja kütust?

Kas ja kuidas saan enda e-poodi liidestada?