Haara telefon, pühi klavitatuurilt tolm - siin on Wunderfronti kontaktid

Trükivastused
letsgrow@wunderfront.com
Häälvastused
+372 55 785 24
Klienditugi
support@wunderfront.com

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Täida vorm, see on palju lihtsam ja kiirem kui inboxi minek

Wow, sa scrollisid nii kaugele, teeme tutvust Wunderfronti tuumiktiimiga?!

Franz Krusenberg 🇪🇪 🇬🇧

Kaasasutaja, tootejuht, vahest-disainer-animaator-arendaja

Franz tõi Wunderfronti enda metsikud oskused digitaalses maailmas. Professionaalse disaineri, animaatori ja videograafi taustale kirjutab Franz ka koodi ja ehitab automatsioone, nii ise kui ka AI abiga. Franzu silmad lähevad põlevad koheselt, kui kuskil saab süsteeme ja automatsioone disainida ning ehitada - ning seeläbi inimeste elu mõnusamaks ja lihtsamaks teha. Hindamatud oskused!

Lauri Post  🇪🇪 🇬🇧

Asutaja, tegevjuht, vahest-disainer-turundaja-müügimees

Lauri lõi ja tõi Wunderfronti enda 10 aastase kogemuse Bitfiner disainiagentuurist, mille ta ka asutas. Tema ja tiimi sule all on valminud hulgaliselt digiprojekte üle 20-s riigis. Koju on toodud koju üle 10 auhinna Euroopast kui ka Eestist ning ehk oled juba Lauri ettekandeid mõnel üritusel märganud? Näiteks Õpi koos Google'iga koolitustel, E-kaubanduse Liidu seminaridel, Baltic E-commerce Forum 2023?

Illia Nesterov 🇺🇦 🇬🇧

Senior UX/UI disainer

Suurepärane koostöö Illiaga on kestnud juba üle nelja aasta, varasemalt agentuuris Bitfiner, kus Lauri ja Illa töötasid koos paljudes auhinnatud projektides. Nüüd tõi Illia enda võimsad oskused UX/UI disainis ning brändingus ka Wunderfronti ning aitab igapäevaselt disainida ahvatlevaid ostukogemusi. Illia töötab ja elab Kiievis, Ukrainas ning on vaieldamatult inspiratsiooniks meile kõigile.

Stefan Letic 🇧🇦 🇬🇧

Kvaliteedikontroll, QA, testija

Kui sa mõtled detailsusele, siis peaksid mõtlema ka Stefanile. Tema missiooniks on kõik meie tooted, projektid ja teenused proovile panna ning iga nurga alt läbi testida, üksi ja koos kolleegidega. Olgu selleks vana iPhone, tutikas MacBook või hoopis Linuxi peal jookseb Lenovo. Stefan toob meie igapäeva ellu tükikese Bosnia huumorit ja kultuuri, mis on hindamatu.

Kersti Post 🇪🇪 🇬🇧

Klienditugi

Kersti vastutab Wunderfrontis klienditoe eest ning üritab anda Sinu küsimustele alati kiire, konkreetse ning tabava vastuse. Ei olemas rumalaid küsimusi - on vaid rumalad vastused ning neid naljalt juba siit ei leia. Kui sul on küsimusi mõne meie toote kohta ja Sul on aktiivne litsents või leping, siis suure tõenäosusega saad hea vastuse Kerstilt või mõnelt tema kolleegilt.

Toms Petersons 🇱🇻 🇬🇧

Senior full-stack arendaja, teemant projektid

Saatus viis Wunderfronti kokku Tomsiga ja ilmselt heal põhjusel. Toms on täielik proff arenduses, olgu selleks mõni lihtsam integratsioon, mõni keeruline B2B veebikaubamaja, või hoopis React mobiiliäpp koos virtuaalreaalsusega. Ainukeseks piiriks on kujutlusvõime ja eelarve. Toms töötab igapäevaselt Riias, Lätis ning tegelikult on lätlased ja eestlased väga sarnased!

Victors Sinavskis 🇱🇻 🇬🇧

Senior full-stack arendaja, teemant projektid

Tänu Tomsile viis saatus kokku ka Viktorsi ja Wunderfronti. Viktorsil on korralik kogemuste pagas arenduses ning sarnaselt enda heale sõbrale Tomsile võib ka talle anda ülesandeks või väljakutseks - pea ükskõik mida. Mida keerulisem süsteem, mida moodsam tech-stack seda huvitavam. Viktors töötab igapäevaselt Riias, Lätis ning päris ausalt, siis lätlased ja eestlased väga sarnased!

Wunderfront on 100% remote, ehk kaugtööd-armastav ettevõte. Enne Wunderfronti oli meil rõõm töötada mitmetes erinevates kontorites ning kaugtöö sobib meile miskipärast palju paremini! Elame näeme.

Oleme nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud läbi aegade

Loe tagasisidet   →

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö Wunderfrontiga oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on kindlasti omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen korduvalt Lauriga erinevate projektide raames koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Koostöö oli väga lihtne! Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant

Wunderfront disainib ja arendab digitaalseid tooteid e-kaupmeestele ühe ja selge eesmärgiga - luua ostlejatele võluvaid ja võrgutavaid ostukogemusi ning aidata e-kaupmeestel tõestatud viisidel enda äri kasvatada. Seda kõike efektiivsemalt ning stressivabamalt.