Elasime disainiagentuuri elu 10+ aastat, tegime projekte 20+ riiki ja tee viis meid ...

Meie eelnev kogemus viis meid selge arusaamani - muutust on vaja ja kohe. Enne Wunderfronti, disainiagentuuris töötades, nägime pidevalt kui palju raha põleb e-kaubanduses, kui palju tühja tööd tehakse, kui palju ebaefektiivsust ning möödapanekuid on e-poe projektides. Kogesime seda valu korduvalt.

Otsustasime minna missioonile ja 2022 hakkasime looma digitaalseid tooteid ning hübriid-teenuse pakette, mis aitavad kaupmeestel pakkuda kõrgtasemel ostukogemust ning sellest ka strateegiliselt kasu lõigata. Tõestatud viisidel, kordades efektiivsemalt, kordades võimsamalt. Asusime teele ja teha on veel palju!

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Wunderfront asutati 2022 ja tootearendused said stardi

Esimesed toote versioonid said valmis 2023 ja siin me oleme

Wunderfront disainib ja arendab digitaalseid tooteid ja hübriid-teenuspakette e-kaupmeestele ühe ja selge eesmärgiga - luua ostlejatele võluvaid ja võrgutavaid ostukogemusi ning aidata e-kaupmeestel tõestatud viisidel enda äri kasvatada. Seda kõike efektiivsemalt ning stressivabamalt.

Meie teadmiseid ja oskuseid toetavad usaldus ja tulemused

Wunderfronti tiimi sule alt on välja tulnud vingeid tooteid ja projekte nii Eestis kui laias maailmas. Efektiivsus, uute viiside leiutamine, rohkema ja parema tahtmine viib meid edasi ning loodame, et ka Sind.

Räägime e-juttu

Koostöö Google’i ja E-kaubanduse Liiduga, ja mitmete teistega

*Google on tellinud üle 7 koolituse Eestis
*Teeme E-kaubanduse Liiduga tihedat koostööd juba ligi 5 aastat erinevate ettevõtmiste raames
*Teeme koostööd ja aitame ettevõtteid üle maailma, projekte üle 20 riigis, viimase 10 aasta jooksul

Üle 10 disainiauhinna kokku Euroopast ja ka Eestis

*European Design Awards - Silver
*German Design Awards - 3x auhinda
*Kuldmuna - 2 kulda, 1 hõbe
*Awwwards - mitu tunnustust
*Baltic eCommerce Summit - võitjad

Wunderfronti usaldavad nii suured kui vähem suuremad. E-poe valmislahendusega saad uue poe püsti 1-2 päevaga ja sealt edasi tuleb vaid sisuga tööd teha! Töötab võimsalt nii mobiilis kui arvutis.

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Oleme nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud läbi aegade

Loe tagasisidet   →

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö Wunderfrontiga oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on kindlasti omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen korduvalt Lauriga erinevate projektide raames koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Koostöö oli väga lihtne! Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant

Wow, sa scrollisid nii kaugele, teeme tutvust Wunderfronti tuumiktiimiga?!

Franz Krusenberg 🇪🇪 🇬🇧

Kaasasutaja, tootejuht, vahest-disainer-animaator-arendaja

Franz tõi Wunderfronti enda metsikud oskused digitaalses maailmas. Professionaalse disaineri, animaatori ja videograafi taustale kirjutab Franz ka koodi ja ehitab automatsioone, nii ise kui ka AI abiga. Franzu silmad lähevad põlevad koheselt, kui kuskil saab süsteeme ja automatsioone disainida ning ehitada - ning seeläbi inimeste elu mõnusamaks ja lihtsamaks teha. Hindamatud oskused!

Lauri Post  🇪🇪 🇬🇧

Asutaja, tegevjuht, vahest-disainer-turundaja-müügimees

Lauri lõi ja tõi Wunderfronti enda 10 aastase kogemuse Bitfiner disainiagentuurist, mille ta ka asutas. Tema ja tiimi sule all on valminud hulgaliselt digiprojekte üle 20-s riigis. Koju on toodud koju üle 10 auhinna Euroopast kui ka Eestist ning ehk oled juba Lauri ettekandeid mõnel üritusel märganud? Näiteks Õpi koos Google'iga koolitustel, E-kaubanduse Liidu seminaridel, Baltic E-commerce Forum 2023?

Illia Nesterov 🇺🇦 🇬🇧

Senior UX/UI disainer

Suurepärane koostöö Illiaga on kestnud juba üle nelja aasta, varasemalt agentuuris Bitfiner, kus Lauri ja Illa töötasid koos paljudes auhinnatud projektides. Nüüd tõi Illia enda võimsad oskused UX/UI disainis ning brändingus ka Wunderfronti ning aitab igapäevaselt disainida ahvatlevaid ostukogemusi. Illia töötab ja elab Kiievis, Ukrainas ning on vaieldamatult inspiratsiooniks meile kõigile.

Stefan Letic 🇧🇦 🇬🇧

Kvaliteedikontroll, QA, testija

Kui sa mõtled detailsusele, siis peaksid mõtlema ka Stefanile. Tema missiooniks on kõik meie tooted, projektid ja teenused proovile panna ning iga nurga alt läbi testida, üksi ja koos kolleegidega. Olgu selleks vana iPhone, tutikas MacBook või hoopis Linuxi peal jookseb Lenovo. Stefan toob meie igapäeva ellu tükikese Bosnia huumorit ja kultuuri, mis on hindamatu.

Kersti Post 🇪🇪 🇬🇧

Klienditugi

Kersti vastutab Wunderfrontis klienditoe eest ning üritab anda Sinu küsimustele alati kiire, konkreetse ning tabava vastuse. Ei olemas rumalaid küsimusi - on vaid rumalad vastused ning neid naljalt juba siit ei leia. Kui sul on küsimusi mõne meie toote kohta ja Sul on aktiivne litsents või leping, siis suure tõenäosusega saad hea vastuse Kerstilt või mõnelt tema kolleegilt.

Toms Petersons 🇱🇻 🇬🇧

Senior full-stack arendaja, teemant projektid

Saatus viis Wunderfronti kokku Tomsiga ja ilmselt heal põhjusel. Toms on täielik proff arenduses, olgu selleks mõni lihtsam integratsioon, mõni keeruline B2B veebikaubamaja, või hoopis React mobiiliäpp koos virtuaalreaalsusega. Ainukeseks piiriks on kujutlusvõime ja eelarve. Toms töötab igapäevaselt Riias, Lätis ning tegelikult on lätlased ja eestlased väga sarnased!

Victors Sinavskis 🇱🇻 🇬🇧

Senior full-stack arendaja, teemant projektid

Tänu Tomsile viis saatus kokku ka Viktorsi ja Wunderfronti. Viktorsil on korralik kogemuste pagas arenduses ning sarnaselt enda heale sõbrale Tomsile võib ka talle anda ülesandeks või väljakutseks - pea ükskõik mida. Mida keerulisem süsteem, mida moodsam tech-stack seda huvitavam. Viktors töötab igapäevaselt Riias, Lätis ning päris ausalt, siis lätlased ja eestlased väga sarnased!

Jalgratta leiutamise asemel saad Wunderfronti e-poe valmistooted ja valmislahendused, mis tehakse kiirelt Sinu nägu ja Sinu brändi moodi. Kasutades parimaid ja maailmas end tõestanud praktikaid.

Wunderfrontiga saad palju enamat kui ainult e-poe

Kogemused üle 20-st riigist, jagame rõõmuga

Wunderfronti tiim omab kogemust üle 20st riigist ja saad meie teadmised ning kogemused toodetest ja koostööst.

Valmis tooted ja efektiivsed süsteemid

Wunderfront on loonud enda e-poe tooted ja süsteemid, võidad tuhandeid ja kuid. Saad LIVE päevadega.

Parimad praktikad ja palju enam alati kaetud

Maailmas on üle 500 ennast tõestanud parima praktika nii disainis kui ka kasutajakogemuses. Kõik on kaetud!

Usaldus nii suurtelt kui vähem suurelt

Meid usaldavad nii E-kaubanduse Liit, Google, Denim Dream jpt. Ja isegi ettevõtlik vanaema, kes tegi e-poe.

Fookuses ostukogemus ja äritulemused

Meie eesmärk on panna Sinu kliendid ahhetama ning selle tulemusena tõuseb ka Sinu müük ja kasum.

Sõbralik ja selge hinnastamine

Tänu enda toodetele, väljatöödatud süsteemidele oleme kordades efektiivsemad nii ajas kui hinnas.

Üle 95% Eesti
e-poodidest ei vasta parimatele praktikatele,
see on Sinu võimalus raha ja kliendid üles korjata ning latti tõsta.

Wunderfront Checkout MAX plugin, moodul

Kasuta Wunderfronti nutikaid e-poe valmislahendusi ja hübriid-erilahendusi ning vii enda müük, kasumlikkus ja kliendirahulolu uuele tasemele 10-20x soodsamalt.

Tutvu tootega

Wunderfront Storefront Profit+ valmispood

Kasuta Wunderfronti nutikaid e-poe valmislahendusi ja hübriid-erilahendusi ning vii enda müük, kasumlikkus ja kliendirahulolu uuele tasemele 10-20x soodsamalt.

Tutvu tootega

Wunderfronti printsiibid ja kultuur on lihtne ja selge, ning alati oodatavalt konkreetne

Meie koostöö aluseks on usaldus, see on suurim väärtus meie jaoks

Kui me midagi teeme, siis teeme kire ja täie hooga

Paneme enda raha sinna kus on meie suu, ehk teeme seda mida lubame

Töötame pigem targemalt, kui raskemalt ja rohkemalt

Paneme puusse vahest ja see on hea, õpime ning pöörame õpitu võiduks

Anname alati rohkem kui võtame, nii toodete kui teenustega

Vastutus on alati oodatud, nii on asjadel selge omanik ning vinge tulemus

Soovitab ja kasutab Wunderfronti

Võta ühendust ja räägime e-juttu ning vaatame kuhu jõuame

Täname! Saime Sinu saadetud info kenasti kätte ja võtame peagi ühendust! Seniks ainult parimat.
Uups. Midagi vajab tähelepanu, ole hea vaata sisestatud andmed üle.