Lugu lühidalt

Wunderfront'i kirg on disain ja ostukogemuse parendamine ning e-kaubanduses usaldab meid nii Google, Eesti E-kaubanduse Liit kui ka paljud suured ja vähem suuremad e- brändid. Allpoolt saad vihjeid miks see nii on.

Avasta Wunderfront

Õpi koos Google'iga programm on usaldanud Wunderfronti juba 7 korral tuhandeid ettevõtjaid ja huvilisi koolitama Eestis.

Wunderfront teeb hoolega koostööd Eesti E-kaubanduse Liiduga, kes ühtlasi kasutab Wunderfronti tooteid ja teadmiseid enda tegemistes.

Soovime Sulle parimat

Wunderfront asutati 2022 ja tootearendused said stardi. Meie eelnev kogemus viis meid selge arusaamani - muutust on vaja ja kohe. Enne Wunderfronti, disainiagentuuris töötades, nägime pidevalt kui palju raha põleb e-kaubanduses, kui palju tühja tööd tehakse, kui palju ebaefektiivsust ning möödapanekuid on e-poe arenduse projektides. Kogesime seda valu korduvalt.

Sellest veel suurem murekoht on alla keskmise ostukogemus, mis domineerib väga paljudes e-poodides nii Eestis kui ka maailmas.

Kaupmeeste digihügieen ei ole kiita ja see tuleb paljuski ostukäitumist mõjutavate faktorite teadmatusest - ja see teadmatus pärsib tugevalt müüki ja kliendirahulolu.

Otsustasime minna missioonile ja 2022 hakkasime looma digitaalseid tooteid ning hübriid-teenuse pakette, mis aitavad kaupmeestel pakkuda kõrgtasemel ostukogemust tõestatud viisidel, kordades võimsamalt.

Otsutasime kombineerida teadusliku lähenemise ja data koos oskusliku disainiga ning panna enda toodetesse kõik mis oleme aastatega õppinud.

Saad kasvuks kõik eeldused

Disaini ja arenduse maailm muutub koos uute toodete ja AI-ga meeletu kiirusega ja näeme, et kaupmeestel on küllalt raske sammu pidada - Te ei ole ainukesed.

Valisime enda digitoodete ja hübriid-teenuste loomisel selged eesmärgid - teha asju nii modulaarselt ja koodivabalt kui võimalik ning teha asju ainult siis kui see loob e-poe lõppkasutajale suurt väärtust ning toob kasu ka kaupmehele.

Wunderfronti esimesed toote versioonid said valmis 2023 ja 2024 avame ka esimesed e-brändid. Teha on veel palju, aga pisut on juba tehtud.

Tehes koostööd Wunderfrontiga, saad kõik mis meil pakkuda on - nutikad tooted, premium praktikad ja teadmised viimasest 10+ aastast, mil oleme teinud erinevaid digiprojekte üle 25 riiki.

Teepeal on olnud suuri võite ja ka kaotuseid - ning  oleme enda teekonnal võitnud ka ligi 10 mainekat disaini auhinda Euroopast ja Eestist - näiteks Euroopa Disainiauhinnad Hõbe, 3x German Design Award jt.

Oleme loonud enda digitooted ja süsteemid, et teha e-kaubandus järjest paremaks ja efektiivsemaks.

Oleme Sinu teenistuses.

Kindlus. Kiirus. Lihtsus.

Saad meilt kindluse, kiiruse ja tulemused - see on meie müügiartikkel. Kuna kasutame maailmas end tõestanud meetodeid ja müügistrateegiaid, on edukuse tõenäosus suur.

Sinupoolne panus on enamjaolt minimaalne, kui usaldad meie tõestatud protsessi. Suuremad e-poe äritulemused on vaid paari videokõne ja rohelise tule kaugusel.

Meie teadmisi ja oskusi toetavad usaldus ja tulemused

Wunderfronti tiimi sule alt on välja tulnud vingeid tooteid ja projekte nii Eestis kui laias maailmas. Efektiivsus, uute viiside leiutamine, rohkema ja parema tahtmine viib meid edasi ning loodame, et ka Sind.

Tule demole

Koostöö Google’i ja Eesti E-kaubanduse Liiduga

* Google on tellinud üle 7 koolituse Eestis
* Teeme E-kaubanduse Liiduga tihedat koostööd juba ligi 5 aastat erinevate ettevõtmiste raames
* Teeme koostööd ja aitame ettevõtteid üle maailma, projekte üle 25 riigis, viimase 10 aasta jooksul

Üle 10 disainiauhinna kokku Euroopast ja ka Eestis

* European Design Awards - Silver
* German Design Awards - 3x auhinda
* Kuldmuna - 2 kulda, 1 hõbe
* Awwwards - mitu tunnustust
* Baltic eCommerce Summit - võitjad

Wunderfront disainib ja arendab digitaalseid tooteid ja hübriid-teenuspakette e-kaupmeestele, et luua ostlejatele võluvaid ja võrgutavaid ostukogemusi ning aidata e-kaupmeestel tõestatud viisidel enda äri kasvatada.

Jalgratta leiutamise asemel saad Wunderfronti e-poe valmistooted ja lahendused, mis tehakse kiirelt Sinu nägu ja Sinu brändi moodi. Kasutades parimaid ja maailmas end tõestanud praktikaid.

Oleme läbi aegade nii mõnegi ettevõttega koostööd teinud

Loe tagasisidet

Wunderfront ja bitfiner on teinud Õpi Koos Google'i programmi jaoks üle nelja koolituse. Suurepärased teadmised ja oli rõõm koostööd teha!

Tom Pruunsild, Projektijuht

Väärtuslik partner Eesti E-kaubanduse Liidule, kes aktiivselt toetab ja harib e-kauplejaid. Meie näidis e-pood töötab Wunderfronti peal.

Tõnu Väät, Tegevjuht

Koostöö oli väga hea ja töö sujus kiirelt. Nad on omal alal eksperdid ja tunnevad viimaseid trende. Tellisime e-poe disaini Wunderfrontist.

Taavi Laeks, Juhatuse liige

Kümme kümnest! Koostöö Wunderfrontiga oli silmiavardav ja paistab, et head tööd saab teha ka kiirelt ja õiglase hinnaga. Väga positiivne!

Silver Ernesaks, CTO

Fantastiline koostöö! Wunderfront disainis meie digitoote UX / kasutajakogemuse paremaks ning töö oli kiire ja professionaalne.

Ott Ilves, Kasvuturundaja

A tasemel partner! Iga projekt on olnud nauditav ja samas väga konstruktiivne. Meie e-poe kasutajakogemus on märgatavalt paranenud.

Mari-Liis, Brändijuht

Olen Lauriga erinevates projektides koostööd teinud ja puhas rõõm. Saime häid ideid kuidas Tele2 keskmise tellimuse summat suurendada.

Urmas Piik, Tooteomanik

Professionaalne, motiveeritud ja kompetentne tiim. Nad näevad väljakutseid ja võimalusi ning mõtlevad kaasa.

Silver Rits, Nõukogu liige

Selge roadmap ja kõik rääkisid samasuguse lihtsusega mitte nii lihtsatest asjadest. Igaüks saab keerukat protsessi lihtsalt järgida.

Keit Kiissel, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on strateegiline disainipartner, kes ei tee ainult lahedaid disaine vaid mõtleb ka parimate lahenduste peale.

Richard Rõõmusaar, Turundus

Bitfiner, Wunderfronti asutajate agentuur, on olnud meie humanitaar organisatsioonile pro-bonolt abiks pea iga nädal. Nende teenused on suurepärased!

Johanna Richardsson, Konsultant

Wunderfronti printsiibid ja kultuur

Meie koostöö aluseks on usaldus, see on suurim väärtus meie jaoks

Kui me midagi teeme, siis teeme kire ja täie hooga

Paneme enda raha sinna kus on meie suu, ehk teeme seda mida lubame

Töötame pigem targemalt, kui raskemalt ja rohkem

Paneme puusse vahest ja see on hea, õpime ning pöörame õpitu võiduks

Anname alati rohkem kui võtame, nii toodete kui teenustega

Vastutus on alati oodatud, nii on asjadel selge omanik ning vinge tulemus